piątek, 23 września 2011

Księżniczkowe Skarby

Śp. Scrapujące Polki (:((( ) ogłosiły wyzwanie nr 3 w dziale Altered Art/Mixed Media, które polegało na zalterowaniu pudełeczka po mydle.
Jak mawiają, szewc bez butów chodzi - niedawno uświadomiłam sobie że do tej pory wzdychałam do Waszych dzieł zmontowanych z "Małej Księżniczki" (TUTAJ)
a sama nie pocięłam jej jeszcze za mocno.
Dlatego postanowiłam połączyć obie kwestie i stworzyć Księżniczkowy kuferek :)


Oto dowód na to, że pudełko od mydła faktycznie poszło w ruch...
Czary mary...tadam! Kuferek na Księżniczkowe skarby!
W roli głównej: "Mała Księżniczka", kokardki ze wstążki, dziurkaczowa koronka i najróżniejszye wymiankowo-prezentowe kwiatki.
Wszystko okraszone perełkami w płynie, też ze scrap.com.pl:)
Wnętrze...
Pełne skarbów!!

Mam ochotę na więcej takich słodkich pojemników, więc niewykluczone że wkrótce takowe powstaną :)

Pozdrawiam serdecznie!!

Miłego weekendu!
Jeżeli jedziecie na Scrapowisko, bawcie się dobrze :)

Oliko


wtorek, 20 września 2011

Upiorna Kawa...

Scrapujące Polki od wczoraj leżą i wstać nie mogą.
 Mijają mi wyzwania - pytanie czy w takim razie terminy się przesuną?
Mam przecież tworki różne ale nie mogę ich wcześniej opublikować...:(

No nic - w takim razie odkurzam ciut starsze scrapki - oto Digi na wyzwanie numer 32 u Scrapujących -"Niezapomniana Piosenka" - w roli głównej Upiór w Operze, koniecznie w wersji Teatru Roma ^^
Upiór jest dla mnie bardzo ważny...może kiedyś Wam opowiem, dlaczego :)



Zdjęcie to oficjalny plakat filmu, zestaw pochodzi z Digital-Crea.Fr  - mojego nowego odkrycia.
Mają przebogate, śliczne zestawy!!

Z tego samego zestawu zrobiłam też Róg Obfitości, na wyzwanie nr 31.
Rogiem stała się papilotka od babeczki a zdjęcie to jeden z naszych wypadów do Coffee Heaven, które uwielbiam :)


Mniam...mam ochotę na kawkę, szkoda że to już wieczór!

Miłej środy życzę:)

Ściskam Was mocno!!

Oliko


czwartek, 15 września 2011

Sukienka + pytanie do Was

Hej hej!!

Scrapujące Polki w ramach wyzwania Altered Art & Mixed Media 2 zaproponowały stworzenie sukienki z papieru :) Warunkiem było użycie materiału oraz 3 innych mediów.

Oto i moja sukienka - nie chciałam początkowo zrobić przesadnie eleganckiej i balowej, marzyła mi się taka swojska, "country". Koniec końców zrobiłam ją nieco bardziej elegancką niż planowałam ale jestem niesamowicie z niej zadowolona:)
Sama chętnie bym taką założyła...



Udział wzięli:
W ramach alterowania za ramkę posłużyła tacka od sushi z supermarketu i strzęp materiału w który owinięty był bukiet kwiatów, do tego papier Heydy i "Zauroczenie" Latarni Morskiej, papierowa serwetka, perełki w płynie, papierowe różyczki, narożniki z metalu, kilka rodzajów koronki, wstążka, plastkowy kwiatek, kwiatek - ćwiek, wycinanka dziurkaczowa i stempel + tusz latarni morskiej.
I dużo kleju na gorąco, który mnie nauczył jednej ważnej lekcji - jeśli coś jest na gorąco to może być czasem na BARDZO gorąco ;)))

Mam też dziś do Was pytanie :
jak wiecie, od paru dobrych miesięcy szykuję bloga kulinarnego... mam już materiały, przepisy i nawet wystrój - ale jeszcze go nie założyłam, bo nie wymyśliłam fajnej i chwytliwej nazwy :( Która do tego byłaby wolna na bloggerze, to w zasadzie podstawowy warunek.
Chcę żeby była krótka, smakowita i zachęcająca.

Może Wy macie pomysł?
Jeżeli wykorzystam Waszą nazwę, odwdzięczę się :)

Miłego czwartku!
Oliko

wtorek, 13 września 2011

A...B...C...

Dwa ATC na wyzwanie u Scrapujących Polek - tematem było "ABC" i należało umieścić na karcie przedmioty zaczynające się na te litery. No to zrobiłam dwie, jedną botaniczną:

Amarylis, Bez i Clematis:)

I drugą, lżejszą i bliższą "moim" klimatom:

Aniołek, Balonik i Ciacho :)))


Pozdrawiam serdecznie!
Jutro jadę zapisać się na studia :)) Trzymajcie kciuki żeby mi kierunek otworzyli ;)

Oliko

Ps. Czy któraś z Was jedzie na Skrapowisko w Łodzi?

niedziela, 11 września 2011

Na okrągło!

Witajcie!
Dziś karteczka, która zmajstrowałam na wyzwanie KARTKI nr 69 u Scrapujących Polek. Należało użyć rozetki i jeszcze jednego okrągłego elementu.

Ależ to było fajne zadanie!!

 




Papiery, których użyłam to  Victoriana i Zauroczenie od Latarni Morskiej, + anonimowy papier z okrągłymi motywami który kupiłam na Scrapowisku od scrapcomu :)), perełki w płynie, kwiatek Heydowo-Empikowy, koraliki, kółko zębate od Scrapińca i okrągłe środeczki które wypadły z innych kółek ;)



I duuużo kleju :) 

Miłego tygodnia Wam życzę!!
Pamiętacie o moim Candy?:))

Oliko

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...