wtorek, 8 marca 2011

Notesy serduszkowe // Heart-themed notebooks


W tym roku w Walentynki panował trend nieużywania serduszek i czerwieni - a ja tak uwielbiam te motywy! Dlatego też bardzo ucieszyło mnie że na wymiankę z Czary Mary mam zrobić czerwono-czarny notesik! A do tego wpadły mi w ręce boskie kartony Heydy... Ponieważ ogromnie mi się gotowe dzieło podobało, dorobiłam mu bliźniaka, który na razie zostanie w domu =)
Aha - tutaj po raz pierwszy możecie zobaczyć u mnie w akcji BOSKIE stempelki z Lemonade =) Mam nadzieję, że notesik się spodoba =)

---

This year's Valentine Day's fad was not to use hearts and red colour - and I do adore them so much! Thus, I was very happy when Czary Mary requested a red-black notebook! In addition to this, I got those wonderful papers from Heyda... I loved the outcome so much that I made a twin notebook for me =)
Btw - it's been the first time I used the awesome stamps from Lemonade =) I hope you'll like the notebook!

2 komentarze:

  1. OLIKO NOTESY CUDNE.PRZEPRASZAM ŻE SIĘ NIE ODZYWAŁAM.Wymianka jest aktualna.Tylko w ostatnie dni jestem zawalona robotą.Mąż wycina co nieco w lesie i ja jeżdżę z nim do pomocy,wracam tak kosmicznie zmęczona że nawet jeść mi się nie chce.To ciężka robota nawet dla Faceta a co dopiero dla kobiety.Bardzo CIĘ raz jeszcze przepraszam,mam nadzieję że się nie gniewasz.Mam już dla CIEBIE tę obiecaną niespodziankę z CANDY,wyślę ją razem z biżuterią .Proszę jednak o kilka dni cierpliwości.Pozdrawiam ciepło.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! // Thank you for your comments!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...