czwartek, 15 września 2011

Sukienka + pytanie do Was

Hej hej!!

Scrapujące Polki w ramach wyzwania Altered Art & Mixed Media 2 zaproponowały stworzenie sukienki z papieru :) Warunkiem było użycie materiału oraz 3 innych mediów.

Oto i moja sukienka - nie chciałam początkowo zrobić przesadnie eleganckiej i balowej, marzyła mi się taka swojska, "country". Koniec końców zrobiłam ją nieco bardziej elegancką niż planowałam ale jestem niesamowicie z niej zadowolona:)
Sama chętnie bym taką założyła...Udział wzięli:
W ramach alterowania za ramkę posłużyła tacka od sushi z supermarketu i strzęp materiału w który owinięty był bukiet kwiatów, do tego papier Heydy i "Zauroczenie" Latarni Morskiej, papierowa serwetka, perełki w płynie, papierowe różyczki, narożniki z metalu, kilka rodzajów koronki, wstążka, plastkowy kwiatek, kwiatek - ćwiek, wycinanka dziurkaczowa i stempel + tusz latarni morskiej.
I dużo kleju na gorąco, który mnie nauczył jednej ważnej lekcji - jeśli coś jest na gorąco to może być czasem na BARDZO gorąco ;)))

Mam też dziś do Was pytanie :
jak wiecie, od paru dobrych miesięcy szykuję bloga kulinarnego... mam już materiały, przepisy i nawet wystrój - ale jeszcze go nie założyłam, bo nie wymyśliłam fajnej i chwytliwej nazwy :( Która do tego byłaby wolna na bloggerze, to w zasadzie podstawowy warunek.
Chcę żeby była krótka, smakowita i zachęcająca.

Może Wy macie pomysł?
Jeżeli wykorzystam Waszą nazwę, odwdzięczę się :)

Miłego czwartku!
Oliko

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...