wtorek, 11 października 2011

Wyniki Candy Urodzinowego!!!

Witajcie!!

Chciałam tu napisać dłuugiego, pełnego zdjęć posta o moich urodzinach...i pewnie jeszcze to, dla pamiątki, zrobię... to były moje najlepsze urodziny w życiu - a tylu życzeń, ciepłych słów i prezentów nie dostałam jeszcze z żadnej okazji.

Wiem jednak, że dziś czekacie na wyniki Candy :) 

Przypomnę, co było nagrodą:
dwa zestawy papierów Latarnia Morska mojego skromnego projektu, "Mała Księżniczka" i "Mały Lord" oraz niespodzianka... na pewno już domyśliłyście się że są to dwie kolejne kolekcje, "Zimowa Bajka" i Świąteczny Domek" - a do tego digi stempel, pastylki do kąpieli (i to i to wykonane specjalnie dla Wygranej) i coś słodkiego!

Ponieważ każda z Was miała maksymalnie aż 4 szanse, zgłoszeń przyszło 178!! 

Wujek Random.org wybrał więc...

A komentarz numer 156 należał do...


Gratulacje!!! Proszę o kontakt mailowy:))

Dziękuję Wam za udział!

ALE TO NIE WSZYSTKO!!!
Dostałam od Was, Kochane, mnóstwo cudownych kartek i fantastyczne podarunki - biżuterię (tęczowe koraliki noszę codziennie!), notes, perfumy a nawet...szalik (dziękuję, Basiu! Jest obłędny!)
-każdej z Was jeszcze podziękuję z osobna. Każda paczka od Was wywołała uśmiech na mojej twarzy i ogromne, niesamowite wzruszenie i ciepło na serduszku :))
Dziewczyny, jesteście cudowne!
Ogłaszając urodzinowe candy nie spodziewałam się nawet 1/4 tego, co od Was dostałam!
Prezenty od Was jeszcze tu pokażę!

Proszę każdą z Was o podesłanie mi informacji czy adres na kopercie jest Waszym adresem korespondencyjnym - i jeśli to możliwe, przepisanie mi go (nie zawsze jestem pewna czy dobrze odczytałam - a chcę by moje paczki doszły!)
Chcę wysłać Wam coś miłego ode mnie - i mam nadzieję, że Wy też się uśmiechniecie :)

Jeszcze raz Wam dziękuję!!

Oliko


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...