poniedziałek, 21 lutego 2011

Urodziny piesków // Doggies' birthdayW miejscu gdzie pracuję rok temu urodziło się 8 labradorowych szczeniaczków (możliwe, że ich zdjęcia jeszcze się tu pojawią =) Z tej okazji Pani Dyrektor poprosiła mnie żeby jubilata (to ten w koronie) z rodzicami sfotografować i wysłać z życzeniami do pozostałej siódemki. No to zaszalałam - to mój pierwszy w życiu digital scrap, baaaardzo mi się to spodobało!
Wykorzystałam rewelacyjny zestaw z PEPPERMINTCREATIVE - całość bardzo jaskrawa, ale pasująca do konwencji. Ciekawe, jak bardzo się spodoba? =)

---

Last year, at the school where I live, a labrador girl gave birth to 8 puppies (it's possible you'll see some more photos of them here =) To celebrate this, my Boss asked me to take photos of the birthday boy with his parents and create a small gift for the rest of the puppies. I had so much fun doing this, it's been my first-ever digital scrap! I used a cool kit from PEPPERMINTCREATIVE - it turned out extremely bright, but I find the final outcome to be pretty neat. I wonder how much they're going to like it =)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! // Thank you for your comments!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...